Digitálny svet vašim deťom ponúka veľa možností ako sa zabaviť. ESET Parental Control pre Android vám umožňuje byť ich partnerom pri objavovaní internetu, kontrolovať aké aplikácie a stránky navštevujú a rozhodovať, spolu s deťmi, čo je pre nich vhodné.
Uvedomujeme si, že niektoré z pravidiel budú mladí dospievajúci brať, skôr ako obmedzenie ich nezávislosti. Ale to ide ruka v ruke s uvedomovaním si, že to nie je len tak byť dobrým rodičom a vychovať sebestačného tínedžera si vyžaduje kopec času a snahy. Najdôležitejší faktor pri ochrane detí je otvorená komunikácia. ESET Parental Control pre Android je jednou z možných alternatív ako zaviesť obmedzenia na internet a tiež ako platforma, ktorá vám umožňuje vidieť to, čo on alebo ona pri surfovaní.
Na druhej strane, je tu priestor aj pre mladých aby začali dialóg s rodičom, ak sa napríklad jedna o stránky, ktoré by podľa nich nemali byť zakázané a chceli by od vás získať povolenie.
Našim cieľom je to, aby sa deti nebáli, nehanbili rozoberať internet so svojimi rodičmi.
Ak aj napriek všetkej snahe naletia predátorom, oni sú stále tí, ktorí naleteli. V tejto chvíli, ale nepomôžu žiadne tresty, ani zákazy.

Stiahnuť

Get It on Google Play
Pre inštaláciu z Google Play oskenujte QR kód

Inštalácia

1. Stiahnite a aktivujte

Stiahnite Parental Control na zariadenia vášho dieťaťa z obchodu Google Play.

Aktivujte aplikáciu na my.eset.com.

Nemáte konto? Nič to, založenie konta je jednoduché.


2. Riaďte zabezpečenie vašich detí

Prihláste sa do účtu na my.eset.com na počítačí alebo si ESET Parental Control stiahnite na vaše zariadenie a nainštalujte ho v rodičovskom režime.

Potommôžete riadiť bezpečnosť vašich detí a dostávať reporty a upozornenia z ich zariadení..

Chceli by ste byť vždy informovaný o novinkách v oblasti bezpečnosti detí na internete? Prihláste sa tu na odber noviniek.